Jak sprawdzić wierność partnerki lub partnera w domu?

Wierność partnera

Jeżeli wywracałeś oczami, bo zdenerwowała Cię ciotka mówiąca po raz setny na spotkaniu rodzinnym Ale on do Ciebie podobny! Wykapany tatuś!, pomyśl sobie, że mogło być o wiele gorzej…


Jak byś się poczuł w sytuacji, w której przy każdej okazji niczym nieskrępowana rodzinka akcentuje, że Twój pierworodny nie jest do Ciebie w ogóle podobny? Jakbyś się poczuła, kiedy Twoja teściowa sugerowałaby, że owszem, jej wnuczka ma oczy matki, ale podobieństwa do własnego syna – który w tym momencie silnie by się zarumienił –  to ona nie widzi?

O ile matkę ma się tylko o jedną, o tyle nie zawsze dziecko jest wychowywane przez biologicznego ojca. Jeżeli zdrada nie została wykryta przed ciążą, a dopiero po urodzeniu się dziecka ojca – oficjalnego – dopadają ponure, dręczące myśli, pozostaje mu tylko test na ojcostwo. Zdarzają się także sytuacje, w których to matka dziecka musi udowadniać (!), że była wierna mężowi.

Zarówno mężczyzna, jak i kobieta mogą wykonać test na wierność swojej drugiej połówki, jeżeli bardzo obawiają się o doprawianie rogów za plecami. Test na wierność, podobnie jak sprawdzenie komputera lub smartfona męża lub żony może być wbiciem noża w związek i zadaniem mu śmiertelnej rany, lecz czy nie lepiej zadać ten ostateczny cios zamiast tkwić z drugą osobą, z którą i tak – prędzej czy później – się rozstaniesz?


Domowe sposoby na sprawdzenie wierności – testy na wierność partnera

W domowych pieleszach, w których – aż przykro w to uwierzyć – pod naszą nieobecność przyprawia nam się rogi, możemy wykryć zdradę drugiej połówki. Tym razem nie chodzi wcale o nagranie z ukrytego dyktafonu, aktywującego się dźwiękiem, czy zdjęcia lub video pozyskane – albo, o zgrozo, obejrzane zdalnie na żywo na smartfonie – z minikamerki w sypialni lub innym pokoju.

Samodzielnie możemy zidentyfikować ślady spermy na różnych materiałach, a dokładniej antygen prostaty PSA, czyli białko zawarte w spermie. Jest ono trwałe, dlatego jeszcze przez długi czas po stosunku można je znaleźć na niewypranych ubraniach, bieliźnie czy pościeli, choć oczywiście te ślady mogą być niewidoczne gołym okiem. Jak działają domowe zestawy na sprawdzenie wierności partnera lub partnerki, takie jak SemenSpy Deluxe?

1 - badanie wierności SemenSpy Deluxe

2 - badanie wierności SemenSpy Deluxe 3 - badanie wierności SemenSpy Deluxe 4 - badanie wierności SemenSpy Deluxe 5 - badanie wierności SemenSpy Deluxe 6 - badanie wierności SemenSpy Deluxe 7 - badanie wierności SemenSpy Deluxe 8 - badanie wierności SemenSpy Deluxe 9 - badanie wierności SemenSpy Deluxe 10 - badanie wierności SemenSpy Deluxe 11 - badanie wierności SemenSpy Deluxe 12 - badanie wierności SemenSpy Deluxe 13 - badanie wierności SemenSpy Deluxe


Domowy test wierności – rozwiewamy wątpliwości użytkowników

Moja żona zawsze zabezpiecza się przed stosunkiem, jeśli nie złapię jej na gorącym uczynku, nie znajdę nigdy spermy na pościeli! To nie do końca prawda, bowiem nawet podczas zdejmowania prezerwatywy minimalne ilości spermy mogą się przedostać poza nią, zwłaszcza kiedy – jak to bywa – kochanków poniosą jeszcze emocje, a nie będą myśleli o tym, że rogacz mógłby badać bieliznę żony lub świeże prześcieradło…

Skąd mam wiedzieć, czy znalezione ślady spermy nie należą do mnie? Nie ufam ostatnio dziewczynie, ale może po prostu faktycznie jest przemęczona, rozdrażniona, rozkojarzona pracą? Mężczyzna powinien pamiętać, aby w okresie, w którym chce zbadać wierność dziewczyny, narzeczonej czy małżonki, powstrzymał się od kontaktów seksualnych i np. wymienił pościel, aby nie wykrył własnego nasienia i tym samym bezpodstawnie nie oskarżył kobiety.

Jak mam sprawdzić, czy doprawiono mi rogi, skoro przeważnie jestem w domu, a żona/mąż nie? Boję się ich śledzić, a nie chcę jak paranoik angażować detektywa… Kobieta chcąca sprawdzić, czy jej partner rzeczywiście pracował do późna w biurze i stąd jego niechęć do seksu z nią, czy może jednak figlował w hotelowym pokoiku, powinna zbadać jego bieliznę, bowiem mężczyźni jeszcze w ciągu dwóch godzin po stosunku wydzielają śladowe ilości spermy.

Nawet jeżeli po stosunku z kochanką partner zmieni bieliznę na czystą, na niej też mogą osiąść ślady spermy, obojętnie, czy przedtem miał miejsce seks oralny, analny czy klasyczny, z prezerwatywą czy bez.

Domowe testy na wierność partnera lub partnerki nie pozostawiają śladu na badanych materiałach i nie niszczą ich (w przypadku metody nieuszkadzającej!), więc wystarczy wrzucić bieliznę do kosza na pranie, a pościel pozostawić tak, jak była – podejrzewana o zdradę osoba niczego się nie domyśli.

Jeżeli potencjalny rogacz lub potencjalna rogaczka chcą ułatwić sobie to i tak trudne, bo jednak obciążające psychicznie – ale nie tak jak nieustanne podejrzenia – zadanie, mogą w trakcie badania wierności użyć lampy UV, która sprawi, że niedostrzegalne gołym okiem ślady spermy staną się widoczne w świetle ultrafioletowym.

Niestety – jeżeli już podejmujesz się badania wierności żony lub męża, warto wyjść poza sypialnię… Może druga połówka ma niezrealizowane – ale tylko z Tobą – marzenia seksualne? Otrzymałeś/-aś propozycję seksu w samochodzie albo na balkonie, ale jeszcze tego nie realizowaliście? Sprawdź, czy tam nie ma śladów spermy. Nie ograniczaj się do przewidywalnej sypialni, bowiem namiętni kochankowie mogą eksplorować nowe terytoria, do których Wam w związku było nie po drodze…

Dodaj komentarz

25 komentarzy do "Jak sprawdzić wierność partnerki lub partnera w domu?"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Miłek

Naprawdę tak bardzo nie macie zaufania komentujący tutaj do swoich partnerów?

Wanda

Drogi ten zestaw

judka

kartridż jak w teście ciążowym hahaha

Julcia

myślę, że wiele kobiet się na to skusi, szczególnie, że można w domu zweryfikować czy chłopak zdradza

Ewka

Jak matka musi udowadniać mężowi ze jest ojcem to gratuluje męża